fbpx
+48 693 - 445 - 280
biuro@kancelaria-praga.pl

SZYBKA PORADA

Skuteczny adwokat Warszawa: Kancelaria-Praga.pl tel: 693-445-280Porady prawne. Każda wstępna porada prawna  w naszej kancelarii dostępna jest w czasie krótszym niż 48 godzin (2  dni robocze).  Zadzwoń i sprawdź

TEL. 693-445-280

Koszt godzinnej porady z doświadczonym prawnikiem 150 złotych.

Porady prawne. W sprawach, w których się specjalizujemy uzyskasz od nas poradę prawną w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. Być może nawet tego samego dnia! Tam gdzie trzeba przeanalizować akta sądowe lub Twoje dokumenty przyniesione do nas do kancelarii lub wysłane mailem, w ciągu 2 dni określimy w jakim czasie możemy udzielić Tobie wyczerpującej porady prawnej i za jaką kwotę.

Wszystko co nam powiesz w czasie porady prawnej będzie objęte tajemnicą adwokacką lub radcowską (w zależności kto udzieli porady). Pamiętaj jednak: powiedz nam wszystko jak na przysłowiowej spowiedzi. O wszystkich faktach, twoich ocenach, obawach, dowodach, twoich ocenach dowodów, wszystko co wiesz o świadkach, wszystkich zagrożeniach.. absolutnie wszystko. Dokonajmy wspólnie szczegółowej analizy. Jeśli mamy Ci pomóc musimy wszystko wiedzieć o sprawie. Bez zaufania jesteśmy niestety mniej lub bardziej nieprzygotowani by Tobie pomóc. Nie będziemy w stanie zrobić wszystko co w naszej mocy. Bądź szczery do bólu a my zrobimy co trzeba.

Porady prawne odgrywają ważną rolę. Niejeden klient „wyłożył” się na tym, że nie wszystko nam powiedział. Na sali rozpraw jest już za późno.. Jeśli chcesz mieć tak samo rzetelną poradę mów z nami szczerze. Twoja szczerość jest bezcenna dla prawidłowej oceny sytuacji. Chociaż większość klientów o tym wie wolimy uczulać zawsze naszych klientów aby otrzymali pełen obraz sytuacji. Ostrzegamy więc przed wybielaniem własnej osoby, manipulacją, zatajaniem faktów, dowodów, wiedzy drugiej strony.

My Was szanowni klienci nie oceniamy. My staramy się dysponować wszelkimi faktami aby Wam jak najlepiej pomóc. To co nam powiecie nigdy nie zostanie wykorzystane przeciw Wam ale po to aby Wam pomóc. Pamiętajcie o tym!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na facebooku.

więcej w artykule ZAWSZE PO TWOJEJ STRONIE 

spis treści
zadzwoń