fbpx
+48 693 - 445 - 280
biuro@kancelaria-praga.pl

Specjalizacje

Kancelaria oferuje Państwu szeroki wachlarz usług prawnych skoncentrowanych na interesie klienta oraz jego oczekiwaniach.

PORADA PRAWNA

PORADA PRAWNA

  Porada prawna:

  każda wstępna porada prawna  w naszej kancelarii dostępna jest w czasie krótszym niż 48 godzin (2  dni robocze). 

  Zadzwoń i sprawdź

   TEL. 693-445-280

  Koszt godzinnej porady z doświadczonym prawnikiem

  to tylko 150 złotych!

  Poradę prawną w sprawach, w których się specjalizujemy uzyskasz od nas w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. Być może nawet tego samego dnia! Tam gdzie trzeba przeanalizować akta sądowe lub Twoje dokumenty przyniesione do nas do kancelarii lub wysłane mailem, w ciągu 2 dni określimy w jakim czasie możemy udzielić Tobie wyczerpującej porady i za jaką kwotę.

  Wszystko co nam powiesz w czasie porady będzie objęte tajemnicą adwokacką lub radcowską (w zależności kto udzieli porady). Pamiętaj jednak: powiedz nam wszystko jak na przysłowiowej na spowiedzi. O wszystkich faktach, twoich ocenach, obawach, dowodach, twoich ocenach dowodów, wszystko co wiesz o świadkach, wszystkich zagrożeniach.. absolutnie wszystko. Dokonajmy wspólnie szczegółowej analizy. Jeśli mamy Ci pomóc musimy wszystko wiedzieć o sprawie. Bez zaufania jesteśmy niestety mniej lub bardziej nieprzygotowani by Tobie pomóc. Nie będziemy w stanie zrobić wszystko co w naszej mocy. Bądź szczery do bólu a my zrobimy co trzeba.

  Niejeden klient „wyłożył” się na tym, że nie wszystko nam powiedział. Na sali rozpraw jest już za późno.. Jeśli chcesz mieć tak samo rzetelną poradę mów z nami szczerze. Twoja szczerość jest bezcenna dla prawidłowej oceny sytuacji. Chociaż większość klientów o tym wie wolimy uczulać zawsze naszych klientów aby otrzymali pełen obraz sytuacji. Ostrzegamy więc przed wybielaniem własnej osoby, manipulacją, zatajaniem faktów, dowodów, wiedzy drugiej strony.

  My Was szanowni klienci nie oceniamy. My staramy się dysponować wszelkimi faktami aby Wam jak najlepiej pomóc. To co nam powiecie nigdy nie zostanie wykorzystane przeciw Wam ale po to aby Wam pomóc. Pamiętajcie o tym!

  Porada prawna na najwyższym poziomie i najtaniej w Warszawie!

  więcej w artykule ZAWSZE PO TWOJEJ STRONIE

  zadzwoń
  spis treści