sprawy spadkowe porady prawne

Każda wstępna porada prawna  w naszej kancelarii dostępna jest w czasie krótszym niż 72 godzin (3  dni robocze). Zadzwoń i sprawdź!

TEL. 693 – 445 – 280

Koszt godzinnej porady w dni powszednie (pn – pt) od godziny 10.00 do 17.00 (ostatnia porada rozpoczyna się o godzinie 16.00) wynosi 200 złotych (płatność po udzieleniu porady).

 

Porady prawne w dni powszednie od godziny 17.00 do 19.00 oraz w soboty są płatne z góry a ich wysokość wynosi 300 złotych. Porady mailowe wyceniamy indywidualnie.

 

W sprawach z obszaru naszej działalności uzyskacie od nas Państwo poradę prawną w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. Jeśli sprawa wymagać będzie analizy akt sądowych lub dokumentów przyniesionych  do kancelarii/wysłanych mailem lub analizy orzecznictwa w ciągu 4 dni określimy w jakim czasie możemy udzielić Państwu wyczerpującej odpowiedzi i za jaką kwotę.

Wszystko co nam Państwo powiecie w czasie porady prawnej będzie objęte tajemnicą adwokacką lub radcowską (w zależności kto udzieli porady). Abyśmy mogli Państwu pomóc – musimy jak najwięcej wiedzieć o sprawie. Państwa szczerość i skrupulatność jest bezcenna dla prawidłowej oceny sytuacji.

Czego możesz się dowiedzieć w trakcie porady prawnej?

Porady prawne odgrywają ważną rolę w zaplanowaniu dalszej strategii działania. W trakcie porady możesz się dowiedzieć wszystkiego na czym stoisz, tzn. jakie masz prawa/uprawnienia, jak potencjalnie może potoczyć się Twoja sprawa w sądzie, czego możesz się spodziewać po przeciwniku, co może zrobić sąd lub komornik. Możesz się dowiedzieć także:

  • czy Twoja pozycja, w procesie jest oczywista czy też będziesz musiał pewne rzeczy wykazać i jeśli tak to jakie
  • że pewne kwestie wymagają zapoznania się z dokumentami i wymagają przez nas dalszej analizy
  • że Twoja sprawa wymaga pogłębionej analizy prawnej szerszej niż pozwalają na to ramy porady prawnej

Jeśli porada prawna ma Państwu rzeczywiście pozwolić się zorientować w sytuacji proszę się do niej jak najlepiej przygotować. Prosimy zabrać ze sobą związane ze sprawą dokumenty oraz przygotować jak najlepiej stan faktyczny. Prosimy o jak największą szczerość i przekazanie nam wszystkich szczegółów abyśmy mogli jak najlepiej pomóc. Im więcej nam powiecie tym lepszą poradę otrzymacie. Niemniej jednak nasze doświadczenie zapewne pozwoli nam prędzej czy później wydobyć z Państwa wszystko co dla sprawy jest istotne. Zaufajcie tylko nam a będziecie zadowoleni z udzielonej Wam porady prawnej!

Porada prawna może się także odbyć telefonicznie lub za pośrednictwem ustalonego wspólnie komunikatora internetowego. np: MS TEAMS, ZOOM, GOOGLE MEET.

 

Odwiedź nas na facebook`u oraz na tweaterz`e. Zapraszamy też na naszą biznesową stronę na google oraz na Pintereście a także LinkedIn. Jesteśmy laureatem ORŁY PRAWA z oceną 8.9. 

ZAPRASZAMY!

 

 

 
 
 
 
Scroll to Top
zadzwoń