sprawy spadkowe porady prawne

Porady prawne. Każda wstępna porada prawna  w naszej kancelarii dostępna jest w czasie krótszym niż 48 godzin (2  dni robocze). 

Zadzwoń i sprawdź!

TEL. 693-445-280, 22 403 – 77 – 03

Koszt godzinnej porady wynosi 180 złotych.

Porady prawne. W sprawach z obszaru naszej działalności uzyskacie od nas Państwo poradę prawną w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. Jeśli sprawa wymagać będzie analizy akt sądowych lub dokumentów przyniesionych  do kancelarii/wysłanych mailem, w ciągu 2 dni określimy w jakim czasie możemy udzielić Państwu wyczerpującej porady prawnej i za jaką kwotę.

Wszystko co nam Państwo powiecie w czasie porady prawnej będzie objęte tajemnicą adwokacką lub radcowską (w zależności kto udzieli porady). Abyśmy mogli Państwu pomóc – musimy jak najwięcej wiedzieć o sprawie. Państwa szczerość i skrupulatność jest bezcenna dla prawidłowej oceny sytuacji.

Czego możesz się dowiedzieć w trakcie porady prawnej?

Porady prawne odgrywają ważną rolę w zaplanowaniu dalszej strategii działania. W trakcie porady możesz się dowiedzieć wszystkiego na czym stoisz, tzn. jakie masz prawa/uprawnienia, jak potencjalnie może potoczyć się Twoja sprawa w sądzie, czego możesz się spodziewać po przeciwniku, co może zrobić sąd lub komornik. Możesz się dowiedzieć także:

  • czy Twoja pozycja, w procesie jest oczywista czy też będziesz musiał pewne rzeczy wykazać i jeśli tak to jakie
  • że pewne kwestie wymagają zapoznania się z dokumentami i wymagają przez nas dalszej analizy
  • że Twoja sprawa wymaga pogłębionej analizy prawnej szerszej niż pozwalają na to ramy porady prawnej

Jeśli porada prawna ma Państwu rzeczywiście pozwolić się zorientować w sytuacji proszę się do niej jak najlepiej przygotować. Prosimy zabrać ze sobą związane ze sprawą dokumenty oraz przygotować jak najlepiej stan faktyczny. Prosimy o jak największą szczerość i przekazanie nam wszystkich szczegółów abyśmy mogli jak najlepiej pomóc. Im więcej nam powiecie tym lepszą poradę otrzymacie. Niemniej jednak nasze doświadczenie zapewne pozwoli nam prędzej czy później wydobyć z Państwa wszystko co dla sprawy jest istotne. Zaufajcie tylko nam a będziecie zadowoleni z udzielonej Wam porady prawnej!

Porada prawna może się także odbyć telefonicznie lub za pośrednictwem ustalonego wspólnie komunikatora internetowego. np SKYPE, MS TEAMS.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na facebooku.

 

 

spis treści
zadzwoń