fbpx
+48 693 - 445 - 280
biuro@kancelaria-praga.pl

Blog

Skuteczny adwokat: ZAWSZE PO TWOJEJ STRONIE! O zaufaniu kilka słów…

Skuteczny adwokat: ZAWSZE PO TWOJEJ STRONIE! O zaufaniu kilka słów…

  Skuteczny adwokat. Niezależnie od tego co zrobiliście lub zrobicie jesteśmy zawsze po Waszej stronie! To bardzo ważna dewiza naszego zespołu. Chcemy abyście mieli do nas pełne zaufanie. Wszystko co nam powiesz jest objęte ścisłą tajemnicą. Możesz mieć zawsze pewność, że tego czego się od Ciebie dowiemy nigdy nie wyjdzie na zewnątrz naszej kancelarii chyba, że za Twoją zgodą. Nie dowiedzą się o tym żadne osoby trzecie: zarówno Twoi przeciwnicy w sporze jak i osoby postronne a nawet organa ścigania czy sąd. Absolutnie nikt!

  Ta zasada jest absolutnym priorytetem w relacjach z naszymi klientami. Chcemy aby mieli oni w kontaktach z nami poczucie całkowitego bezpieczeństwa niezależnie od tego jakie treści nam przekazują. Tylko bowiem przy całkowitej otwartości i wzajemnym zaufaniu możemy zbudować możliwie najskuteczniejszą linię obrony, ataku czy też najlepiej wypracować taktykę procesową. Tylko wtedy zasługujemy na miano: skuteczny adwokat!

  Pamiętaj: my nie oceniamy Twojego postępowania. Jesteśmy prawnikami, dla których Twoja wygrana jest dla nas najważniejsza. Nawet jeśli coś może budzić jakiekolwiek zastrzeżenia z Twojej przeszłości, jak i z czasu obecnego pamiętaj: my tego nie oceniamy. Bierzemy jednak tę okoliczność pod uwagę i zastanawiamy się jak ją wykorzystać w toku procesu ew. jak Ciebie chronić przed tą okolicznością. Chcemy wiedzieć przed rozprawą co druga strona może postawić Tobie jako zarzut i odpowiednio wcześnie przygotować  się by nie dać się zaskoczyć na samej rozprawie.

  Pamiętaj nie daj przeciwnikowi zaskoczyć Twojego prawnika! Jeśli jest coś o czym wiesz i jest to bolesne dla Ciebie, ale też wiesz, że druga strona o tym wie, nie wahaj się powiedz nam o tym. Pozwól nam ocenić czy dana okoliczność jest istotna dla sprawy czy nie. Może się bowiem okazać, iż nasza ocena będzie zgoła odmienna od Twojej. Może się okazać, iż to o czym nam powiesz przeobrazi o 180 stopni naszą dotychczasową taktykę procesową lub w istotny sposób wpłynie na określony jej fragment.

  Pamiętaj nie pozwól na to, aby Twój prawnik czyli skuteczny adwokat lub skuteczny radca prawny o czymś nie wiedział albo dowiedział się o tym od drugiej strony kiedy mógł wcześniej dowiedzieć się o tym od Ciebie i przygotować się na odparcie ataku. Im więcej dasz prawnikowi czasu na analizę i omówienie Twojej sytuacji tym lepiej dla Ciebie.

  Zaufanie to podstawa. Gdy będziesz mieć do nas zaufanie my będziemy w 100% PO TWOJEJ STRONIE! Będziemy wówczas skuteczni.

  Gdy tego zaufania nie będzie w 100% my i tak będziemy po Twojej stronie, ale nasze możliwości mogą zostać istotnie ograniczone.

  Zapraszamy do obejrzenia naszej wizytówki tutaj a także do zapoznania się z naszymi artykułami na BLOGU.

  5 1 głosuj
  Article Rating

  Tags: , , , , , , , , , ,

  5 1 głosuj
  Article Rating
  Powiadom o nowych komentarzach
  Info o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  zadzwoń
  0
  Napisz co myślisz o tym artykule, bardzo nam na tym zależy!x
  ()
  x
  spis treści