• slider

KANCELARIA-PRAGA.PL

Kancelaria-Praga.pl

WITAMY na stronie Kancelarii-Praga.pl ! Kancelarię prowadzą adwokat: Monika Krajewska – Budziak i radca prawny: Marcin Budziak. Jakimi sprawami się zajmujemy? Główne sprawy, w których się specjalizujemy (udział procentowy spraw malejąco) to: sprawy rozwodowe, sprawy alimentacyjne, sprawy o zapłatę (windykacje, odszkodowania, zachowki), sprawy o kontakty z dziećmi, sprawy o pozbawienie/przywrócenie/ograniczenie władzy rodzicielskiej, służebności przesyłu, sprawy antywindykacyjne (obrona w procesie sądowym przed wierzycielem, kredyty frankowe, polisolokaty), sprawy spadkowe, podziały majątków (zniesienia współwłasności, działy spadków, podziały majątku dorobkowego), eksmisje (wydanie nieruchomości), obsługa prawna podmiotu gospodarczego (spółdzielnia produkcyjna), mediacje w sprawach rodzinnych i gospodarczych, zasiedzenia, ustanowienie służebności drogi koniecznej, upadłość konsumencka, projekty aktów założycielskich spółek, fundacji, stowarzyszeń oraz ich rejestracja w KRS i inne. Oprócz reprezentacji w sądzie oferujemy Państwu także możliwość uzyskania porady prawnej z zakresu sprawa cywilnego i karnego. Standardowa cena porady prawnej trwającej do 60 minut kosztuje w naszej kancelarii 150 złotych.

tel. 693 445 380

ZACHĘCAMY do skorzystania z tej oferty celem uzyskania istotnych informacji w nurtującej Państwa sprawie. Bardzo często pierwszy kontakt z Kancelarią pozwoli Państwu na ocenę Państwa sytuacji i odpowie na nurtujące Was pytania. Może także zapobiec szkodzie jaka mogłaby być wynikiem nieświadomości stanu prawnego (procedury, prawa materialnego, biegu terminu, szans na wygraną). Co nas wyróżnia? Co zapewniamy? Wyróżnia nas umiejętność stosowania prawa w praktyce, biegła znajomość procedury cywilnej i orzecznictwa w sprawach, którymi się zajmujemy lub przyjmujemy do prowadzenia. Nie uczymy się na Państwa sprawach. Mamy w nich już olbrzymie doświadczenie. Niezależnie od tej umiejętności każda sprawa powierzona do prowadzenia jest analizowana przez obydwu wspólników kancelarii, tj. adwokat Monikę Krajewską – Budziak i radcę prawnego – Marcina Budziaka. Dzieje się tak przez wszystkie jej etapy. Wyróżnia nas także umiejętność zrozumiałego tłumaczenia przepisów prawa a także umiejętność argumentowania (przekonywania) zwłaszcza sądów do przyjętej koncepcji procesowej.

Kancelaria-Praga.pl

WYRÓŻNIA nas terminowość (pilnowanie terminów procesowych, prawa materialnego, realizacja przyjętych zadań). W trakcie każdego postępowania (zwłaszcza w sprawach rozwodowych) możemy zapewnić Państwu opiekę psychologa - także przed samą rozprawą. To nowość w naszej kancelarii. W komunikacji z Państwem staramy się być przede wszystkim asertywni aby być merytoryczni. Cały czas pogłębiamy naszą wiedzą; śledzimy bieżące orzecznictwo, piśmiennictwo, bierzemy udział w szkoleniach prawniczych, konferencjach, wykładach branżowych. Zapewniamy Państwu szybki i łatwy kontakt z naszym Biurem. Za pośrednictwem naszego Biura uzyskacie Państwo podstawowe informacje o naszej specjalizacji i sprawach, którymi możemy się zająć. Uzyskacie także Państwo bieżące informacje na temat już powierzonej nam przez Państwa sprawy. Nasze Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Więcej o nas w zakładce Kancelaria. Zapewniamy umiarkowane ceny za świadczone przez nas usługi. Sprawy wyceniamy po przedstawieniu nam zagadnienia, którym mielibyśmy się zająć.

Zapraszamy do kontaktu z nami !

tel. +48 693 445 280, +48 695 812 009, 22 403 77 03, 22 401 77 01.

biuro@kancelaria-praga.pl